Вентилатори

Вентилатори

Во оваа катергорија можете да најдете повеже видови на вентилатори ( стоечки, столни ... ) од повеќе брендови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra SF-001B Стоечки вентилатор
Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS