Акција
-33%
Fagor SP-1250 Травел фен за сушење коса
599 ден.898 ден.
599 ден.898 ден.
-11%
Gorenje BM900 Апарат за печење леб
3.990 ден.4.490 ден.
3.990 ден.4.490 ден.
-6%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
12.689 ден.13.499 ден.
12.689 ден.13.499 ден.
-18%
Favorit CF-330N S Комбиниран фрижидер
13.999 ден.16.999 ден.
13.999 ден.16.999 ден.
-6%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.799 ден.19.999 ден.
18.799 ден.19.999 ден.
-12%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-17%
Fabbygo Корпа за дрва
999 ден.1.199 ден.
999 ден.1.199 ден.
-6%
BEKO WMY 61031 PTYB3 Машина за перење алишта
14.099 ден.14.999 ден.
14.099 ден.14.999 ден.
-6%
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
-16%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
7.690 ден.9.199 ден.
7.690 ден.9.199 ден.
-13%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.799 ден.3.199 ден.
2.799 ден.3.199 ден.
-25%
ETA апарат за стругање пети
450 ден.599 ден.
450 ден.599 ден.
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
  • Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
  • Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
  • Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
  • Grundig HD-6862 Фен за сушење коса

Grundig HD-6862 Фен за сушење коса

1.699 ден.1.899 ден.
без ДДВ: 1.440 ден. Потребни наградни поени: 1900
Производител: Grundig
Шифра на производ: 12
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Професионален, ионски фен за сушење коса,
Погоден за фризерски салон и дома,
 

2000 W јачина,
3 поставки за температура, 2 за брзина,
Cool Shot копче - функција која овозможува стврднување и стабилизирање на влакното,
Ionic функција, го елиминира статичкиот електрицитет за мазна и сјајна коса. Ја оддржува виталноста и еластичноста на косата, и ја хидрира структурата на природен начин.
Керамичка заштита на греачите, која ја распространува топлината еднакво, и спречува дехидрирање на влакното
Професионален тесен насочувач
Филтер за воздух кој се отстранува за чистење
1.8 m кабел, со гајка за закачување
Бела - розева боја
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS