Акција
-14%
Electrolux EFP6500X вградлив аспиратор
6.899 ден.7.999 ден.
6.899 ден.7.999 ден.
-8%
Alfa Plam Elita црвен Камин на цврсто гориво
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-6%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
16.919 ден.17.999 ден.
16.919 ден.17.999 ден.
-22%
Electrolux ESL-5201 LO Машина за миење садови
17.999 ден.22.998 ден.
17.999 ден.22.998 ден.
-6%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
15.979 ден.16.999 ден.
15.979 ден.16.999 ден.
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.699 ден.13.998 ден.
11.699 ден.13.998 ден.
-10%
Electrolux EMS-20107 OX Вградна микробранова печка
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-15%
FAVORIT MP-8006 A++ Машина за перење алишта
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-19%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-23%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
9.999 ден.12.999 ден.
9.999 ден.12.999 ден.
-10%
Dirt Devil DD 698-4 правосмукалка на батерија
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-18%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.399 ден.11.499 ден.
9.399 ден.11.499 ден.
Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева

Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева

9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден. Потребни наградни поени: 10500
Производител: Iskra
Шифра на производ: XY-BC 415 EC
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Бензиска моторна коса / тример, со ранец за на грб
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување на вашата околина
1,5 kW двотактен мотор со зафатнина од 42,7 cm3
Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.
За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1 литар гориво

Карактеристики на производот

Волумен (Јачина на мотор): 42,7 cm3
Јачина: 1,5 kW (2 KM)
Вртежи на работа: 8000 okr/min
Тип на моторот: двотактен
Капацитет на гориво: 1L
Должина за палица на косење: 1530 mm (60")
Тип на рачка: дворачна
Глава на коса: ø 255 mm (10")
Глава на сечиво: ø 255 mm (10")
Ергономични прерамки со подесување, за лесно носење на грб
Димензии на кутија (v mm):
Кутија на мотор 300 (в) x 270 (ш) x 300 (д)
Кутија на палица за косење 100 (в) x 1650 (ш) x 100 (д)
Нето тежина: 7,1 kg
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS