Акција
-26%
Gorenje CW28PCP CERAMIC PRINCESS
1.100 ден.1.490 ден.
1.100 ден.1.490 ден.
-6%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.799 ден.19.999 ден.
18.799 ден.19.999 ден.
-30%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
9.749 ден.13.999 ден.
9.749 ден.13.999 ден.
-12%
Gorenje CW30SC Плитко тенџере Inox
1.590 ден.1.799 ден.
1.590 ден.1.799 ден.
-25%
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
1.499 ден.1.999 ден.
1.499 ден.1.999 ден.
-6%
Dinamo Hit 80 lit. Бојлер
4.690 ден.4.998 ден.
4.690 ден.4.998 ден.
-25%
ETA апарат за стругање пети
450 ден.599 ден.
450 ден.599 ден.
-7%
ARISTON VLS-100 pro
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-21%
Electrolux EOB-3410AOX Вградна рерна
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-14%
Electrolux EFP6500X вградлив аспиратор
6.899 ден.7.999 ден.
6.899 ден.7.999 ден.
-9%
Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
1.450 ден.1.590 ден.
1.450 ден.1.590 ден.
Лед плафоњерка надградна 30 x 30
  • Лед плафоњерка надградна 30 x 30

Лед плафоњерка надградна 30 x 30

800 ден.
без ДДВ: 678 ден. Потребни наградни поени: 1900
Шифра на производ: LED 30x30
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

LED плафоњерка,

30W 

квадрат 30 х 30 cm

надграден модел

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS