Масажери за нозе и лице

Масажери за нозе и лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-25%
ETA апарат за стругање пети
ЕТА електричниот апарат за стругање пети помага брзо и безболно да ја отстраните несаканата појачана..
450 ден.599 ден.
без ДДВ: 381 ден.
LAFE-45618 масажер и чистач за лице
Ротациски масажер и чистач на лица  Четката за лице со технологијата на звучен пулс ист..
699 ден.0 ден.
без ДДВ: 592 ден.
LAFE MFS-002  масажер за стапала
Карактеристики: МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛАМОЌНОСТ 350WВИБРАЦИИИНФРАРЕД МАСАЖА Гаранција: 12 месец..
2.099 ден.
без ДДВ: 1.779 ден.
-25%
REVLON RV 702 масажер за стапала
Карактеристики: Џакузи со меурчиња за подобра подготовка за педикир на нозете. Технологија з..
2.490 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Laica PC1017 Хидромасажер за стапала
Laica PC1017 Хидромасажер за нозе Заштитна преграда од прскање Ротирачки јазол за масажа Се..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS