Преси и фигара за коса

Преси и фигара за коса

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Rowenta CF-2118 фигаро
ФИГАРОМОЌНОСТ 25W180C РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА60СЕК -БРЗО ЗАТОПЛУВАЊТЕДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1,8МКЕРАМИЧКА ОБЛО..
764 ден.899 ден.
без ДДВ: 647 ден.
ETA 5336 90000 Ceramic преса за коса
Ета 5336 90000 пегла за коса е опремена со керамички турмалин плочи со големина 22 x 98 милиметри, п..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-17%
Mesko MS 2108 фигаро
Изработка на убави кадрици бара употреба на соодветно фигаро за коса. Најдоброто ќе биде она фигаро&..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
MUHLER HS-373 white преса за коса
- Фигаро,преса за коса и исправувач за коса - Заштитна керамичка обвивка на плочите - Светлосен ин..
999 ден.1.199 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-33%
Grundig HS-6732 Ceramic Ionic Фигаро за коса
Фигаро за коса Реномираниот Германски бренд GRUNDIG, ви носи апарат за лична нега, со кој би постиг..
1.199 ден.1.790 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
Lafe PSJ-002 Преса за коса
Преса за коса, со модерен дизајн и технологија, која овозможува лесно стилизирање, исправање и витка..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-54%
ID italian design CERAMIC ел.четка за коса
ЧЕТКА ЗА ИСПРАВУВАЊТЕ НА КОСАКЕРАМИЧКИ ДИЗАJН СО JОНИЗАТОРРЕГУЛАЦИJА НА ТЕМПЕРАТУРАМОЌНОСТ 29W Бе..
1.299 ден.2.799 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-15%
Rowenta CF3352F0 фигаро за коса за коса CERAMIC
ФИГАРООБЛОГА ОД КЕРАТИН И ТУРМАЛИНДИJАМЕТАР 25 ММТЕМПЕРАТУРА ДО 200 CЗАГРЕВАЊТЕ ЗА 60 СЕКГаранција:&..
1.359 ден.1.599 ден.
без ДДВ: 1.152 ден.
-15%
Rowenta SF1012F0  преса за коса CERAMIC
Rowenta пресата за коса SF 1012, слајд тесни плочи за ефикасно ракување, уред за зацрвстување и corr..
1.359 ден.1.599 ден.
без ДДВ: 1.152 ден.
Rowenta SF1512F0 преса за коса CERAMIC
ПРЕСА ЗА КОСАКЕРАМИЧКИ ПЛОЧИТЕМПЕРАТУРА 230СТЕПЕНИГаранција: 24 месеци  Бесплатна доста..
1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден.
Philips HP 8321 Преса за коса
• Преса за коса  • Tourmaline Керамички плочки  • Температура до 210°C&nb..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
Контрола на температурата Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C Копчето за контрола на вртење на тем..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
LAFE LOK 45833 фигаро за коса
  ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА   ВРТЕЊТЕ НА ЧЕТКАТА ВО ДВЕ НАСОКИ3 БРЗИНИ НА ДУВАЊЕ2 ЧЕТКИ С..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса
Екстра јонска нега Jамка за закачување  Завртете го кабелот 360 ° Пловечки плочи Ма..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Grundig HS-5320 Фен фигаро
Совршена заштита: Висококвалитетен керамички слој од 3 термички четки со пречистување на керат..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
-17%
Grundig HS-6280 Фен фигаро
Направено од 4 премиум SWAROVSKI елементи  Color & Shine™ Activator: Premium кер..
2.499 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
-31%
Grundig HS-6520 Ротирачки фен фигаро
Јачина 700 вати со кои добивате резултати на професионален стилист Ротирачки термо четки (лево и де..
2.499 ден.3.599 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
-15%
Rowenta SF4522D0 Преса за коса
Преса за коса, која израмнува и витка Со Liss & Curl пресата на Rowenta е лесно да го постигн..
2.549 ден.2.998 ден.
без ДДВ: 2.160 ден.
REVLON RVST 2416E Ceramic преса за коса
Широки плочи од 45 мм Идеален за средна и долга коса Керамички слој 25 температурни положби: до 2..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
-15%
Rowenta CF4132D0 Обликувач за коса
Обликувач за коса со 14 додатоци Rowenta multi styler е единствениот обликувач со 14 додатоци, со..
3.229 ден.3.798 ден.
без ДДВ: 2.736 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS