Акција
-18%
Grundig HM-5040 Миксер
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
42.850 ден.52.900 ден.
42.850 ден.52.900 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-5%
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
1.999 ден.2.098 ден.
1.999 ден.2.098 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-14%
Favorit MP-1007 Машина за перење алишта
11.998 ден.13.998 ден.
11.998 ден.13.998 ден.
-24%
Hotpoint Ariston LSFF-8M117X EU Машина за миење садови
15.999 ден.20.998 ден.
15.999 ден.20.998 ден.
-30%
GOClever CristalAir Advanced Прочистувач на воздух
6.999 ден.9.999 ден.
6.999 ден.9.999 ден.
-11%
Fuego 32 FG 3700 LZT LED TV
8.299 ден.9.299 ден.
8.299 ден.9.299 ден.
-17%
Grundig CH 7280 w моќен сецко
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-13%
Electrolux EWS-31074NA Машина за перење алишта
17.499 ден.19.999 ден.
17.499 ден.19.999 ден.
NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон

NOA Sprint 4G Мобилен телефон

6.750 ден.
без ДДВ: 5.720 ден.
Производител: Noa
Шифра на производ: NOA Sprint 4G
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Побрз од било кога, со ултра модерен минималистички дизајн, ергономично поставени копчиња, и изработен од високо квалитетни материјали, NOA Sprint 4G е неодоллив смартфон, без ограничување.

Технички карактеристики:
Процесор – MT6737 ARM MaliT720-MP1 Quad core 1.3Ghz
Дисплеј – 5” HD IPS 720x1280px
RAM Меморјиа – 2GB
Меморија – 16GB
Батерија – 2800 mAh lithium
Можност за две SIM картички
Мрежа – 4G
Камери – 5MP предна, 8MP задна
Оперативен систем – Android 7.0
Конективност – Micro USB 5 Pin
Димензии – 143 x 71.5 x 9.5 mm
Гаранција – 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-16%
iPhone 7 32GB
47.490 ден.39.990 ден.
47.490 ден.39.990 ден.
-13%
iPhone 7 plus 32GB
56.490 ден.48.990 ден.
56.490 ден.48.990 ден.
-29%
iPhone SE 32GB
30.999 ден.21.990 ден.
30.999 ден.21.990 ден.
-37%
iPhone SE 128GB
37.999 ден.23.990 ден.
37.999 ден.23.990 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS