OUTLET производи

OUTLET производи

Во оваа категорија ќе може да најдете производи кои се последни, нови или со минимални оштетувања кои не предизвикуваат попречување во работата на истите.

На сите производи имаме ставено опис зошто се во оваа категорија или се поставени како OUTLET производ.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-50%
USB 2.0 mini-size hub Outlet
Карактеристики и спецификации Компактен дизајн 4 USB 2.0 ports, USB 1.1 downwards compatible ..
199 ден.399 ден.
без ДДВ: 190 ден.
-38%
Rohnson R-215 мини тостер OUTLET
Електричен мини тостер за 2 сендвича; не леплива површина; моќност: 750W; термо-отпорна ..
799 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-50%
NOTEPAL U1 кулер за лаптоп OUTLET
Тенок и лесен дизајн нуди одлична преносливост. Уникатна цврста структура за долгорочна употреба ..
825 ден.1.650 ден.
без ДДВ: 786 ден.
-33%
Grundig HS-6732 Ceramic Ionic Фигаро за коса
Фигаро за коса Реномираниот Германски бренд GRUNDIG, ви носи апарат за лична нега, со кој би постиг..
1.199 ден.1.790 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
-18%
Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење OUTLET
време на полнење: 45 мин; работа на батерија (на полнење/мрежа); напон: 100-240 V/50 - 60Hz; кера..
1.390 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.178 ден.
-33%
ICF 3002 Плинско решо
Карактеристики: Плинско решо емајлирано 4 рингли со капак достапно во бела боја  ..
1.999 ден.2.999 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
-32%
Iskra HL38RCT Мини шпорет OUTLET
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm..
3.999 ден.5.899 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-21%
Iskra HL48RCT Мини шпорет OUTLET
Мини шпорет со електрични плочи Моќ 2000 W (голема плоча - 1000 W Ф187mm, мала плоча - 600 W Ф155mm..
5.499 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.
-31%
Sony CMU-BR100 Camera and Microphone for Skype OUTLET
Карактеристики и спецификации 1/4 inch CMOS1280x720 capable 22fps at HD, 30fps at VGA 4 Un..
5.499 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 4.660 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS