Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-6%
Beko DCU 7430 кондензациска сушара
Кондензациска сушара LCD дисплеј  Енергетска класа:B  Капацитет:7kg  Прог..
17.859 ден.18.999 ден.
без ДДВ: 15.135 ден.
-6%
BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
 • Кондензациска сушара   • Енергетска класа:B   • Ка..
21.619 ден.22.999 ден.
без ДДВ: 18.321 ден.
BEKO DFS 05010 S
 • Машина за садови   • Енергетска класа:A+   • Капацитет:..
15.039 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
BEKO DFS 05010 W
 • Машина за садови   • Енергетска класа:A+   • Капацитет:..
13.629 ден.
без ДДВ: 11.550 ден.
-6%
Beko DV 7110 Вентилациона сушара
 • Вентилациона сушара   • Енергетска класа:C   • Капаците..
13.159 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 11.152 ден.
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
• Вертикален замрзнувач   • Автоматско одмрзнување   • Енергетс..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
ETA 0328 90000 Фен и фигаро за коса
ЕТА Rosalia 0328 90000 фен со топол воздух ги комбинира придобивките од четката и фенот за коса за д..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
ETA 2336 90000 Преса за коса
Ета 2336 преса за коса во елегантна бела завршница совршено ќе се вклопи во вашата рака и лесно се р..
1.199 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.
ETA 5336 90000 Ceramic преса за коса
Ета 5336 90000 пегла за коса е опремена со керамички турмалин плочи со големина 22 x 98 милиметри, п..
899 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-25%
ETA апарат за стругање пети
ЕТА електричниот апарат за стругање пети помага брзо и безболно да ја отстраните несаканата појачана..
450 ден.599 ден.
без ДДВ: 381 ден.
-18%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
Димензии В/Ш/Д: 144/54/57 cm бруто/нето волумен: 216/213 L ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/4..
9.399 ден.11.499 ден.
без ДДВ: 7.965 ден.
GALLET CUV 962 апарат за готвење на пареа
Gallet CUV 962 е идеален за подготвување здрави оброци, замрзнат и свеж зеленчук, месо, риба и морск..
2.299 ден.
без ДДВ: 1.948 ден.
-12%
GALLET RC 150 апарат за варење ориз
Gallet варилник за ориз е практичен помошник во кујната, кој е во можност совршено да се подготват с..
1.499 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
Карактеристики на производот: Големина на садот: 0,27 l Автоматско исклучување Потсет..
4.799 ден.
без ДДВ: 4.067 ден.
Gorenje BM900 Апарат за печење леб
Технички карактеристики Сад кој се отстранува премачкан со керамички слој Број на садови за ..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Gorenje BM900AL aпарат за печење леб
Детално упатство за производот може да видите ТУКА. ..
6.650 ден.
без ДДВ: 5.636 ден.
-9%
Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
Карактеристики Повеќенаменски Топли и Стерилизира Може да го корист..
1.450 ден.1.590 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
-22%
Gorenje CW 20 CCP Линија: CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW 20 CCP Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: CERA..
899 ден.1.150 ден.
без ДДВ: 762 ден.
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox
Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: SILVER COUNTESS Безбедно за миење во маши..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
-26%
Gorenje CW28PCP CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW28PCP Тип: Самостојна Тава Линија: CERAMIC PRINCES ..
1.100 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 932 ден.
-12%
Gorenje CW30SC Плитко тенџере Inox
Технички карактеристики CW30SC Тип: Самостојна Плитко тенџере Линија: SILVER C..
1.590 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Gorenje CW35SC Длабоко тенџере Inox
CW35SC Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: SILVER COUNTESS Безбедно за мие..
2.099 ден.
без ДДВ: 1.779 ден.
Gorenje D724BL кондензациска
SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната технологија автоматски ..
18.990 ден.
без ДДВ: 16.093 ден.
-13%
Gorenje D744BJ кондензациска
Карактеристики SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната техно..
19.999 ден.22.990 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
Gorenje D7465J кондензациска сушара со топлотна пумпа
Детално упатство за употреба може да превземете ТУКА. ..
33.690 ден.
без ДДВ: 28.551 ден.
Gorenje F6245W вертикален замрзнувач
Енергетска класа: А Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Мета..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
Gorenje FH130W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-6%
Gorenje FH210W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
13.890 ден.14.790 ден.
без ДДВ: 11.771 ден.
Gorenje FH330W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
15.490 ден.
без ДДВ: 13.127 ден.
-11%
Gorenje FH400w сандак
Технички карактеристики Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатс..
16.490 ден.18.500 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
Gorenje GS63160S целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода:&n..
25.790 ден.
без ДДВ: 21.856 ден.
-18%
Gorenje GS63160W целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода:&n..
19.990 ден.24.290 ден.
без ДДВ: 16.941 ден.
Gorenje GV66261 целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++ Максимална температура на влезната вода: 70 °..
28.990 ден.
без ДДВ: 24.568 ден.
Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса
Екстра јонска нега Jамка за закачување  Завртете го кабелот 360 ° Пловечки плочи Ма..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
Контрола на температурата Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C Копчето за контрола на вртење на тем..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Gorenje TCM300W ап. за турско кафе
Технички карактеристики Големина на садот: 0,3 l Ротација 360° Лесно чистење Гумени..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Gorenje TCM800E ап. за турско кафе
Технички карактеристики Големина на садот: 0,3 l Ротација 360° Лесно чистење Гумени нога..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 150 W Капацитет на садот за мелење:&n..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Gorenje W6503/S машина за перење
Детално упатство може да симнете ТУКА. ..
16.290 ден.
без ДДВ: 13.805 ден.
Gorenje W7423 машина за перење
Детално упатство може да симнете ТУКА. ..
19.990 ден.
без ДДВ: 16.941 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS