Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-10%
Dirt Devil DD 698-4 правосмукалка на батерија
Лесна, безжична рачна правосмукалка Околу 2 кг тежина Сад за прашина - 0,4 литри Приближно ..
13.499 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.440 ден.
-16%
Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна
Бела боја Закосен раб од предната страна Контрола на допир (TouchControl) Тајмер Автоматска конт..
21.990 ден.26.190 ден.
без ДДВ: 18.636 ден.
-19%
Rohnson R 111 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 V NiMH јачина на батерија Непрекината работа 15 мин. Канистер со филте..
1.790 ден.2.199 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
-13%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Десен - Шпорет на цврсто гориво
Челични рингли, постои можност за отстранување на целиот панел за темелно чистење Можност за го..
27.300 ден.31.499 ден.
без ДДВ: 23.136 ден.
-13%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
Челични рингли, постои можност за отстранување на целиот панел за темелно чистење Можност за го..
27.300 ден.31.499 ден.
без ДДВ: 23.136 ден.
-13%
Alfa Plam EK-550 TERMO 2 Десен Шпорет на цврсто гориво
Челични плочи за готвење, постои можност за отстранување на плочите за темелно чистење Ложиште ..
11.250 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.534 ден.
-13%
Alfa Plam EK-550 TERMO 2 Лев Шпорет на цврсто гориво
Челични плочи за готвење, постои можност за отстранување на плочите за темелно чистење Ложиште ..
11.250 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.534 ден.
-8%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво
Лиена плотна Ложиште обложено со шамотни плочи, кои акумулираат топлина и ја зголемуваат темпер..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-8%
Alfa Plam Elita црвен Камин на цврсто гориво
Лиена плотна Ложиште обложено со шамотни плочи, кои акумулираат топлина и ја зголемуваат темпер..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-12%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
Челични плочи за готвење, постои можност за отстранување на плочите за темелно чистење Ложиште ..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-23%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
9.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
Карактеристики: пространа големина од 69 литри Чувајте ја рерната чиста со лесно чистење Л..
9.499 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 8.050 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
Брилијантен екран. Брилијантна големина. Зачудувачки Retina дисплеј. Без разлика дали уживате ..
42.850 ден.52.900 ден.
без ДДВ: 40.810 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
Color: white Compatibility: MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", M..
4.990 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.752 ден.
-7%
ARISTON VLS-100 pro
БОJЛЕРКАПАЦИТЕТ 100ЛМОЌНОСТ 1.5КWТЕМПЕРАТУРА 80CДИСПЛЕJ ЗА ПОСТАВУВАЊТЕ ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИJАПРИТИСОК ..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
Опсег на ладење (надворешна температура): од -10 до +46­ °C Опсег на греење(надворешна темпера..
24.999 ден.27.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
SEER/SCOP: 6.1/4.0 W/W Енергетска класа: A+ Режим на чекање: 0.5 W Одржување: R410A/950g ..
16.490 ден.18.250 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
Енергетска класа: A + Режим на чекање: 0,5 W Одржување: R410A / 2,130g Ladenje: Капаците..
32.990 ден.35.990 ден.
без ДДВ: 27.958 ден.
-21%
BAUER FH-450 калорифер
Боја: бела Безбедносни системи: Анти-лизгачка заштита со автоматско исклучување, IP21 заштита о..
1.099 ден.1.399 ден.
без ДДВ: 931 ден.
-23%
BAUER FH-511 калорифер
  Боја: бела Безбедносни системи: Заштита од претекување Автоматски функции за контро..
999 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-17%
BAUER FH-515 калорифер
Моќност: 3000 W 2 нивоа на работа: 1500/3000 W Термостатска контрола на работата Анти-лизга..
1.499 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-11%
BEKO CS 234022 X
 • Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енер..
18.790 ден.20.999 ден.
без ДДВ: 15.924 ден.
-6%
Beko DCU 7430 кондензациска сушара
Кондензациска сушара LCD дисплеј  Енергетска класа:B  Капацитет:7kg  Прог..
17.859 ден.18.999 ден.
без ДДВ: 15.135 ден.
-6%
BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
 • Кондензациска сушара   • Енергетска класа:B   • Ка..
21.619 ден.22.999 ден.
без ДДВ: 18.321 ден.
-6%
BEKO DSA 240 K21 W Комбиниран фрижидер
 • Фрижидер со две врати   • Автоматско одмрзнување   • Ен..
11.279 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.558 ден.
-6%
Beko DV 7110 Вентилациона сушара
 • Вентилациона сушара   • Енергетска класа:C   • Капаците..
13.159 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 11.152 ден.
-6%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
 • Комбиниран шпорет   • Eнергетска класа:A   • Капацитет ..
16.919 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 14.338 ден.
-6%
BEKO FSE 66000 GS шпорет
• Шпорет  • Eнергетска класа:A  • Капацитет на рерната:66L  • ..
14.099 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.948 ден.
-6%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
 • Шпорет   • Стаклокерамичка плотна   • Мултифункционална..
18.799 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 15.931 ден.
-6%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
 • Шпорет   • Eнергетска класа:А   • Капацитет на рерната:..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
-6%
BEKO FSS 67000 GW шпорет
 • Шпорет   • Eнергетска класа:А   • Стаклокерамичка плотн..
15.979 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.542 ден.
-17%
Beko HIE 64100w вградна плотна
Карактеристики на производот: Независна електрична плотна  4 Грејни зони  Страни..
4.998 ден.5.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
-6%
BEKO RCSA 240 K 20W Комбиниран фрижидер
 • Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енер..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
-6%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
• Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енергетска..
12.689 ден.13.499 ден.
без ДДВ: 10.753 ден.
-6%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
 • Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енер..
12.219 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.355 ден.
-6%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
• Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енергетска..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
-6%
BEKO RDSA 290 M20 W Комбиниран фрижидер
• Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енергетска..
14.569 ден.15.499 ден.
без ДДВ: 12.347 ден.
-6%
BEKO WMB 61001 Y+ Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+  Капацитет: 6kg  ..
12.219 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.355 ден.
-6%
BEKO WMB 71032 PTM Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А++  Капацитет: 7kg  ..
15.039 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.745 ден.
-6%
BEKO WMY 60821 PTYB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење:фронтално  Енергетска класа:А+  Капацитет:6kg  Врт..
13.159 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 11.152 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS