Акција
-6%
BEKO WMY 60821 PTYB3 Машина за перење алишта
13.159 ден.13.999 ден.
13.159 ден.13.999 ден.
-17%
Beko HIE 64100w вградна плотна
4.998 ден.5.999 ден.
4.998 ден.5.999 ден.
-25%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
6.899 ден.9.199 ден.
6.899 ден.9.199 ден.
-12%
Favorit R141 Фрижидер
6.599 ден.7.499 ден.
6.599 ден.7.499 ден.
-19%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-25%
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
1.499 ден.1.999 ден.
1.499 ден.1.999 ден.
-3%
Gorenje E6121WD ел.шпорет
15.490 ден.15.990 ден.
15.490 ден.15.990 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-6%
BEKO WTE 7612 BS Машина за перење алишта
16.499 ден.17.499 ден.
16.499 ден.17.499 ден.
-22%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
13.999 ден.17.999 ден.
13.999 ден.17.999 ден.
-22%
Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
699 ден.899 ден.
699 ден.899 ден.
-14%
Electrolux EFP6500X вградлив аспиратор
6.899 ден.7.999 ден.
6.899 ден.7.999 ден.
SAMSUNG LED TV 50MU6172, Ultra HD, SMART Телевизор
 • SAMSUNG LED TV 50MU6172, Ultra HD, SMART Телевизор
 • SAMSUNG LED TV 50MU6172, Ultra HD, SMART Телевизор

SAMSUNG LED TV 50MU6172, Ultra HD, SMART Телевизор

38.990 ден.49.400 ден.
без ДДВ: 33.042 ден. Потребни наградни поени: 45000
Производител: Philips
Шифра на производ: LED TV 50MU6172, Ultra HD, SMART
Наградни поени: 400
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

SAMSUNG LED TV 50MU6172

 • Ultra HD,
 • SMART.
 • Part number: UE50MU6172UXXH.
 • Flat UHD,
 • UHD 3,840 x 2,160,
 • Size- 50"(127cm),
 • Tizen Smart Hub 2016,
 • Quad Core,
 • PQI 1300,
 • Ultra Clear Panel,
 • HDR Pro,
 • UHD Dimming,
 • Tuner DVB-TCS2(T2 Ready) ,
 • Speaker 20W;
 • WiFi Direct,
 • HDMI x 3,
 • USB x 2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS