Акција
-6%
BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
21.619 ден.22.999 ден.
21.619 ден.22.999 ден.
-6%
BEKO WTE 7612 BS Машина за перење алишта
16.499 ден.17.499 ден.
16.499 ден.17.499 ден.
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.699 ден.13.998 ден.
11.699 ден.13.998 ден.
-23%
BAUER FH-511 калорифер
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
-13%
Fabbygo Лукс со метален поклопец (10,5kw)
10.499 ден.11.999 ден.
10.499 ден.11.999 ден.
-6%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.799 ден.19.999 ден.
18.799 ден.19.999 ден.
-28%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
12.999 ден.17.999 ден.
12.999 ден.17.999 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-10%
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
18.990 ден.20.990 ден.
18.990 ден.20.990 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-6%
BEKO RCSA 240 K 20W Комбиниран фрижидер
15.039 ден.15.999 ден.
15.039 ден.15.999 ден.
-20%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
10.399 ден.12.999 ден.
10.399 ден.12.999 ден.
Tesla 32S317BH LED Телевизор
  • Tesla 32S317BH LED Телевизор
  • Tesla 32S317BH LED Телевизор
  • Tesla 32S317BH LED Телевизор

Tesla 32S317BH LED Телевизор

9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден. Потребни наградни поени: 10500
Производител: TESLA
Шифра на производ: 32S317BH
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Модел – Tesla 32S317BH
LED Технологија
Големина на екранот – 32” (81 cm)
Резолуција на екранот – 1366 x 768
Фрекфенција и осветленост – 60 Hz, 450 cd/m2
Конектори – HDMI x 2, USB x 1, RF влез, LNB влез, SCART, CI, SPDIF, излез за слушалки
Тјунер – DVB-T/T2/C/S/S2
Јачина на звучници – 2 x 26 W, со звук во повеќе режими
Опција за зиден држач – VESA Standard 100 x 100
Поддржани формати – JPG, PNG, BMP (Слика), MP3, M4A, AAC, WMA, WMA Pro (Звук), MPEG1/2, MP4, H264, H265, MKV, AVI (Видео)
Контраст – 100000 : 1
Реакција – 8 ms
Агол на гледиште - 178° / 178°
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS