Акција
-25%
ETA апарат за стругање пети
450 ден.599 ден.
450 ден.599 ден.
-12%
GALLET RC 150 апарат за варење ориз
1.499 ден.1.699 ден.
1.499 ден.1.699 ден.
-6%
Dinamo Hit 80 lit. Бојлер
4.690 ден.4.998 ден.
4.690 ден.4.998 ден.
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.699 ден.13.998 ден.
11.699 ден.13.998 ден.
-18%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
9.399 ден.11.499 ден.
9.399 ден.11.499 ден.
-7%
ARISTON VLS-100 pro
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-6%
BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
17.389 ден.18.499 ден.
17.389 ден.18.499 ден.
-22%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
13.999 ден.17.999 ден.
13.999 ден.17.999 ден.
-12%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
42.850 ден.52.900 ден.
42.850 ден.52.900 ден.
-6%
BEKO DSA 240 K21 W Комбиниран фрижидер
11.279 ден.11.999 ден.
11.279 ден.11.999 ден.
-19%
Favorit MP-1008 Машина за перење алишта
13.399 ден.16.499 ден.
13.399 ден.16.499 ден.
V-TAC 50W Floodlight SMD LED Рефлектор
  • V-TAC 50W Floodlight SMD LED Рефлектор

V-TAC 50W Floodlight SMD LED Рефлектор

1.540 ден.
без ДДВ: 1.305 ден.
Производител: V-TAC
Шифра на производ: V-TAC 406
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Одберете Расветлување:

LED Рефлектор со SAMSUNG чип
Со бело, природно и топло бело расветлување
Од 30W до 300W
Со алуминско тело со врвен квалитет, отпорно на корозија
Со предно стакло кое овозможува водоотпорност
Со вграден регулатор за константна струја, и вградено напојување.

Наменет за во двор, градина, билборди, спортски објекти, паркинзи, и сл.

LED Тип – SAMSUNG Chip
Животен век – 30000 ч
Јачина – 50W
Напон – AC 220-240V
Фрекфенција – 50 Hz
Енергетски фактор - > 0.9
Боја на светлина – топло бела
Температура на светлина – 3000K, 4000K, 6400K
Лумени – 4000 lm
Индекс на боја – CRI > 80
Агол на осветлување - 100°
Материјал – Алуминиум
Боја – црно и бело
Димабилен – не
Водоотпорност – IP65
Време на палење – 0.001 sec
Стабилност на боја - < 6
Циклуси за вклучување и  исклучување - > 15000
Компатибилност за сензор
Работни услови – од -20 до +45°
Димензии – 223x1188x28 mm
Енергетска класа – A+
Сертификати – CE, EMC, ROHS
Бренд – V-TAC
Гаранција – 5 години
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS