Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

AGRINA преносен компресор 150 PSI

1.299 ден.
Потребни наградни поени: 1500
  • Производител: AGRINA
  • Шифра:AGRINA преносен компресор 150 PSI
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Технички карактеристики:

Напојување: 12 V DC

Проток на воздух: 35 l/min

Јачина на стрија: 15 А

Максимален притисок: 150 PSI

Производител: Агрина

Земја на потекло: Кина

 

Преносен мини компресор Агрина кој се напојува од запалката на Вашето моторно возило. Китот содржи конпресор, торбичка за складирање, црево со брза спојка и 3 додатоци за пумпање.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција