Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 422 алуминиумски скали (ACROBAT) 3+3+3+3

9.999 ден.
11.499 ден.
Потребни наградни поени: 10000
  • Производител: ATM
  • Шифра:ATM 422 алуминиумски скали (ACROBAT) 3+3+3+3
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

MULTIPURPOSE (ACROBAT) LADDER

• Специјална алуминиумска скала од легура

• Лесна функција за отворање и затворање

• Специјално дизајнирани чекори кои спречуваат лизгање

• Долг животен нерѓосувачки максимална јачина

3+3+3+3

11,25kg


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција