Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 324 алуминиумски скали

1.999 ден.
2.299 ден.
Потребни наградни поени: 2000
  • Производител: ATM
  • Шифра:ATM 324 алуминиумски скали
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха
или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 3000 ден.

Ергономски дизајн,

Mалиот, но моќен херој на нашето семејствоЕкстра широки и нелизгачки чекори засновани на форми,

Преклопен, лесен за носење,

Компатибилен со секое место

Електростатска епоксидна боја во прав,

Вакумирана транспарентна амбалажа,


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција