Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 370 алуминиумски скали со пластично газиште PRATIKA

2.199 ден.
2.499 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: ATM
  • Шифра:ATM 370 алуминиумски скали со пластично газиште PRATIKA
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


PRATIKA SERIES

• Специјална алуминиумска скала од легура

• Лесна функција за отворање и затворање

• Специјално дизајнирани чекори кои спречуваат лизгање

• Долг животен нерѓосувачки максимална јачина

Газиште-  2 


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција