Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 372 алуминиумски скали со пластично газиште PRATIKA

3.299 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: ATM
  • Шифра:ATM 372 алуминиумски скали со пластично газиште PRATIKA
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


PRATIKA SERIES

• Специјална алуминиумска скала од легура

• Лесна функција за отворање и затворање

• Специјално дизајнирани чекори кои спречуваат лизгање

• Долг животен нерѓосувачки максимална јачина

Газиште-  4 +1
Висина 129


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција