Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ATM 5+1 алуминиумски скали со пластично газиште ATM-363

3.999 ден.
4.499 ден.
Потребни наградни поени: 3000
  • Производител: ATM
  • Шифра:ATM 5+1 алуминиумски скали со пластично газиште ATM-363
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


ALMERA

• Специјална алуминиумска скала од легура

• Лесна функција за отворање и затворање

• Специјално дизајнирани чекори кои спречуваат лизгање

• Долг животен нерѓосувачки максимална јачина

 5+1 газиште 


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција