Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ISKRA BLD3300i бензински агрегат 3,4kW ( 4,6 kW )

38.999 ден.
Потребни наградни поени: 40000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:ISKRA BLD3300I бензински агрегат 3,4kW ( 4,6 kW ) инвертер
  • Наградни поени:300
  • Достапност:На залиха


Бензинска единица - инвертер

Работна излезна моќност (S1): 3000 W

Максимална излезна моќност (S2 5min): 3300 W

Напон: 2 × 230V~50Hz

Тип на мотор: 4-тактен (AR170F-1)

Максимален капацитет на моторот: 4,6 kW

Зафатнина на моторот: 208 cm3

Брзина на мирување: 3000 мин-1

Воздушно ладење на моторот

Номинална струја: 13 А

Гориво: безоловен бензин

Волумен на резервоарот за гориво: 10 l

Почеток: рачно

Работно време: 8 ч

AVR систем (автоматска регулација на напон)

N.T.: 28 kg

B.W.: 30 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција