Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

ALPOS скала алуминиумска 30-08

3.850 ден.
Потребни наградни поени: 3900
  • Производител: Alpos ALU slo
  • Шифра:ALPOS скала алуминиумска 30-08
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха

Тип - домаќинство
Број на чекори - 8
Тежина, кг - 5,9
Максимално оптоварување, kg - 150
Висина на платформата, m - 1,75
Работна висина, m - 3,75
Преклопени димензии (висина*ширина*длабочина), m - 2,49*0,56*0,09
Ширина на чекорот, cm - 8
Материјал за производство - алуминиум
Материјал за приклучок - пластика
Производител (земја-фабрика/марка) - Словенија-Алпос

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција