Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BORMANN столен - ДИХТ BPT2300

31.999 ден.
39.999 ден.
Потребни наградни поени: 45000
  • Производител: Makita
  • Шифра:BORMANN - ДИХТ BPT2300
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Најдобра алатка за штици и греди.

Со преклопливи екстензии.

Брзина на напојување 6m/min.

Точни двојни секачи.

Ширина на планирање 330мм.

Со две практични рачки.


Технички податоци
Моќ 2000 W
Ширина на работа 330 мм
Длабочина на планер 0-3 мм
Без брзина на оптоварување 8000 вртежи во минута
Димензии 330х290мм
Висина на сечење 6-160 мм
Тежина 27 кг
EAN код 5205909022916Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција