Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch GBS 7-125 аголна брусилка

4.650 ден.
5.499 ден.
Потребни наградни поени: 4700
  • Производител: Bosch
  • Шифра: 09018030
  • Достапност:На залиха

Моќност од 720 вати · Дијаметар на дискот: 125 mm · За удобно работење дури и на тесни места благодарение на рамна глава на запчаници и мал обем на зафат од само 176 mm · Брзина на мирување: 11000 вртежи во минута · Заштитна хауба против извртување и заштита од рестартирање за одлична…
Моќност 720W
Напон 230V
Дијаметар на диск 125мм
Брзина на мирување 11000 вртежи во минута
Излезна моќност 300W
Нишка од мандри M14
Должина 318мм
Висина 103мм
Тежина 1,9 кг

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција