Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO IE-AJ23-200 Вибрациона брусалка

2.499 ден.
2.999 ден.
Потребни наградни поени: 1800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:385
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


• Моќност: 230-240V~50Hz
• Јачина: 200W
• Број на вртежи на моторот: 15.000 min-1
• Број на вибрации: 30.000 min-1
• Пречник на вибрациски круг:  140x140x80 mm
• Брусна плоча: 140x140x80 mm
• Сад за собирање прашина и додаток за правосмукалка
• Димензии (mm): 210  x 130  x 150 
• Тежина: 1,32 kg 

2 години гаранција

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција