Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra IE-TV100F Iskra ERO менгеме

2.999 ден.
Потребни наградни поени: 2800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra IE-TV100F Iskra ERO менгеме
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Материјал: леано железо

• Ширина на вилицата:100 mm

• Растојание на вилицата: 0–90 mm

• Длабочина на вилицата: 48 mm

• Димензии на наковалната (Д × Ш): 68 × 68 mm

• Завртките за монтирање не се вклучени

 

• Димензии на пакувањето (во mm): 250 (L) x 140 (Ш) x 130 (В)

• Нето маса:

• Бруто тежина:

 

Пакување надворешно пакување

EAN код на надворешното пакување: 3830076851490

• Димензии на кутијата (во mm): 270 (L) x 160 (Ш) x 155 (В)

• Количина: 1 ЕЕЗ / картон

• Нето тежина: 3,7 kg

• Бруто тежина: 4,5 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција