Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra IE-TV73S вртливо менгеме за на работна маса

2.799 ден.
Потребни наградни поени: 2800
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra IE-TV73S вртливо менгеме за на работна маса
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха


Овај производ има минимална количина од 2299

Вртливо менгеме за на работна маса изработена од квалитетен алуминиум

Обезбедува сила и издржливост и има гумени вилици

Тој е прикачен на работната маса со завртка за целосна стабилност и нуди различни опции за инсталација

Незаменлива алатка за секоја работилница или гаража• Материјал: Алуминиум

• Ширина на вилицата: 73 mm

• Растојание на вилицата: 0–73 mm

• Длабочина на вилицата: 47 mm

• Гумена вилица

• Стегач со завртка за прицврстување на масата

• Повеќе опции за прилагодување на аголот


• Димензии на пакувањето (во mm): 124 (L) x 79 (Ш) x 233 (В)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција