Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO LD-5N12E

270 ден.
Потребни наградни поени: 200
 • Производител: Iskra
 • Шифра:325
 • Наградни поени:10
 • Достапност:На залиха


Метро на извлекување:

 • Должина на метрото: 5m
 • Ширина на метрото: 19mm
 • Метро во жолта боја  со скала во mm
 • Магнети поставени на метрото за полесна употреба
 • Куќиште од ABS материјал
 • Гумирана заштита на куќиштето
 • Фиксна кочница за метрото
 • Класа на прецизност - II
 • Пакување: PVC рачка за закачување
 • Димензии  (во mm): 80 (Д) x 35 (Ш) x 125 (В)  

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција