Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Stanley Алуминиумска либела со должина 60cm

599 ден.
Потребни наградни поени: 700
  • Производител: Stanley
  • Шифра:Stanley Алуминиумска либела со должина 60cm
  • Наградни поени:30
  • Достапност:На залиха


Алуминиумска либела со должина 60cm

Издржлива и лесна алуминиумска конструкција погодна за секаква употреба и дизајнирана за лесна читливост. Крајни капачиња кои апсорбираат удари и овозможуваат работа и при отежнати услови. Компактен дизајн лесен за складирање и лесно ракување со помош на удобните рачни врвови

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција