Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206

1.299 ден.
Потребни наградни поени: 1600
 • Производител: wolfcraft
 • Шифра:Wolfcraft Универзална винкла 500 mm 5206
 • Наградни поени:100
 • Достапност:На залиха


Карактеристики и спецификации

 • Рамен агол, агломер, шаблон за дупки
 • Подобрен пластичен држач за прецизно мерење на рабови и површини
 • Високо квалитетен метален дизајн
 • Скала за мерење од двете страни
 • 90° и 45°-стоп
 • Ширина 32 mm
 •  

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција