Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Makita E-02989 Комплет ударни клучеви составен од 8 парчиња во торбичка на завиткување

2.249 ден.
Потребни наградни поени: 2200
  • Производител: Makita
  • Шифра:Makita E-02989
  • Достапност:На залиха


ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ:

Големина на насадот
13, 17, 19, 21, 22, 24 mm
Стебло
1/2"
Тагови: Makita B-69733 E-02989

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција