Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полупрофесинален и Професионален алат

-10%

  ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Потрошувачка, моќност 1.430 W Број на вртежи во праз..
38.900 ден. 42.990 ден.
Повеќе

Со својот голем капацитет и способност да направи прецизни намалувања, оваа моќна пила за лизгање со..
38.990 ден.
Повеќе

Ударна ​Одвртувач ​12V  3 Ah ​XR Li-Ion​ ..
39.990 ден.
Повеќе
-50%

Одлични перформанси при долготрајна тешка работа2 работни режими – само ротација, удирање со ротациј..
39.999 ден. 79.998 ден.
Повеќе

Земја на потекло Германија Тип Професионална Бренд Б..
40.990 ден.
Повеќе

Земја на потекло Германија Бренд Бош Боја Сина ..
46.990 ден.
Повеќе

Земја на потекло Германија Бренд Бош Боја Сина ..
47.990 ден.
Повеќе
-6%

Карактеристики и предности Идеално за мобилна употреба поради мала тежина Стабилна опрема за..
47.999 ден. 50.999 ден.
Повеќе
-29%

Карактеристики и предности   Систем за притискање надолу при навлегување во материјал,..
52.999 ден. 74.999 ден.
Повеќе

Кружната пила Bosch GTS 10 J Professional Bench е исклучително моќна и компактна пила опремена со мо..
57.500 ден.
Повеќе
-50%

Напон на акумулаторот40 + 40 V max - XGTКапацитет на акумулатор2,0 / 2,5 / 4,0 / 5,0 / 8,0 AhТип на ..
64.990 ден. 129.990 ден.
Повеќе
-12%

КОРИСНИЧКИ ПРИДОБИВКИ: DXT (Deep eXact cutting Technology ) Технологија за точно длабинско с..
69.990 ден. 79.900 ден.
Повеќе

GCM 12 SDE Professional Технички податоци Поставување на митра 52 ° L / 60 ° R  Дијаметар н..
74.990 ден.
Повеќе
-11%

ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Напон на акумулаторот 18 V - LXT Капацитет на акумулатор 1,..
79.999 ден. 89.999 ден.
Повеќе
Прикажани 151 до 164 од 164 (11 страни)