Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полупрофесинален и Професионален алат

Вртливо менгеме за на работна маса изработена од квалитетен алуминиумОбезбедува сила и издржливост и..
2.799 ден.
Повеќе

Материјал: леано железо• Ширина на вилицата:100 mm• Растојание на вилицата: 0–90 mm• Длабочина на ви..
2.999 ден.
Повеќе

Материјал: леано железо• Ширина на вилицата: 75 mm• Растојание на вилицата: 0–75 mm• Длабочина на ви..
2.999 ден.
Повеќе
-21%

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 750W  Вртежи: 12.000 rpm во празен од       ..
2.999 ден. 3.799 ден.
Повеќе

• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 300W • Број на вртежи на моторот: 6.000 - 12.000 min-1 • Број ..
2.999 ден.
Повеќе

• Материјал: Леано железо• Ширина на вилицата: 75 mm• Растојание на вилицата: 0–75 mm• Длабочина на ..
2.999 ден.
Повеќе

ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Големина на насадот 8, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21mm Стебло..
2.999 ден.
Повеќе

ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Големина на насадот 13, 17, 19, 21, 22, 24 mm Стебло 1/2" ..
2.999 ден.
Повеќе

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz  Моќност : 710W   Вртежи во празен од при вртење : 0-2800..
3.390 ден.
Повеќе

Вклучете го, откријте, вежбајте! Едноставно откривање на живи кабли и метални предмети Јасниот LED..
3.599 ден.
Повеќе

• Материјал: Леано железо• Ширина на вилицата: 100 mm• Растојание на вилицата: 0–90 mm• Длабочина на..
3.599 ден.
Повеќе

Двојна брусница Einhell TC-BG 150 (150 вати, за лесни и тешки поправки, корекции на обликот и нови б..
3.699 ден.
Повеќе
-8%

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 900W  Вртежи: 12.000 rpm во празен од       ..
3.699 ден. 3.999 ден.
Повеќе

• Напон: 230-240V~50Hz• Моќност: 1200W • Брзина на ротација: 3000-12000 min-1• Големина на диск..
3.799 ден.
Повеќе

Материјал: леано железо• Ширина на вилицата: 125 mm• Растојание на вилицата: 0–90 mm• Длабочина на в..
3.850 ден.
Повеќе
Прикажани 16 до 30 од 164 (11 страни)