Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полупрофесинален и Професионален алат

-17%

Лесна рачна машина за практична работа со една рака, со многу добар однос тежина / перфоманси, идеал..
4.999 ден. 5.999 ден.
Повеќе

Моќност од 720 вати · Дијаметар на дискот: 125 mm · За удобно работење дури и на тесни места благода..
5.250 ден.
Повеќе
-20%

Резервоар од нерѓосувачки челик 20л, отпорен на рѓа и цврст Поврзување со удар за тешко достапни об..
5.599 ден. 6.999 ден.
Повеќе
-8%

Карактеристики и предностиРобусен мотор со одличен капацитет на оптеретувањеАвто-стоп графитни четки..
5.990 ден. 6.499 ден.
Повеќе

Материјал: леано железо• Ширина на вилицата: 150 mm• Растојание на вилицата: 0–115 mm• Длабочина на ..
5.999 ден.
Повеќе
-19%

Карактеристики Влезна моќност 1800 W Работна температура ..
6.490 ден. 7.990 ден.
Повеќе

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 2200W  Вртежи: 6600 rpm во празен од        ..
6.499 ден.
Повеќе

• Моќност: 230-240V~50Hz • Јачина: 1600W • Вртежи: 8.000-30.000 min-1 • Глава: 8 / 12 mm • Макс...
6.499 ден.
Повеќе
-16%

• Напон: 230-240V ~ 50Hz • моќност: 850W • Сила на удар: 3,3 Ј • брзина без оптоварување:  ..
6.499 ден. 7.699 ден.
Повеќе

Моќност: 900 W • Напон: 230V~50Hz • Вртежи во минута : 11.000 мин-1 • Длабочина на жлебот: макс 1..
6.599 ден.
Повеќе

• Материјал: Леано железо• Ширина на вилицата: 150 mm• Растојание на вилицата: 0–115 mm• Длабочина н..
6.599 ден.
Повеќе
-12%

Vario-(V)-Електроника за работа со број на вртежи кои одговараат на различни материјали. Потенциомет..
6.599 ден. 7.499 ден.
Повеќе

Дополнителни податоци Макс длабочина на откривање 100 мм Длабочина на откривање, магнетски метал,..
6.690 ден.
Повеќе

Карактеристики: Напон: 14,4V Моќност : Li-ion Батерија ( 2,0Ah ) Вртежи во празно: во прва..
6.990 ден.
Повеќе
-13%

Вклучени додатоци: Заштитна млазница од стакло Рефлекторска млазница Намалување на млазницата ..
6.990 ден. 7.999 ден.
Повеќе
Прикажани 46 до 60 од 164 (11 страни)