Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полупрофесинален и Професионален алат

Опсег на мерење: 0,15 – 40,00 м Ласерска класа: 2 Точност на мерењето, тип: ± 1,5 mm Време ..
6.999 ден.
Повеќе

Машина за брусење на маса TC-US 350 има моќност од 350 W, има лента за песок (50 x 686 mm) и тркало ..
6.999 ден.
Повеќе

Напон: 220-240V ~ 50Hz Моќност :1500W   Вртежи во празен од -5800 врт / мин  Дијам..
6.999 ден.
Повеќе

Карактеристики: Јачина: 1500 W Напон: 220-240v~50Hz Брзина без оптеретување: 600-3000 min-..
6.999 ден.
Повеќе

 MAKITA  4326 Карактеристики и предности  Опремен со капак за заштита н..
6.999 ден.
Повеќе

Три поставки за откривање: Металниот режим е идеален како детектор за метал, додека режимите Drywall..
7.399 ден.
Повеќе
-17%

Напон: 220-240V ~ 50Hz  Моќност :1800W   Вртежи во празен од -5000 врт / мин  ..
7.499 ден. 8.999 ден.
Повеќе

 MAKITA  9558HNRG Карактеристики и предности Анти-рестарт функцијата спречува слу..
7.599 ден.
Повеќе

 MAKITA  BO4557 Карактеристики и предности Цврстата алуминиумска папуча со сунѓер..
7.599 ден.
Повеќе

Bosch професионален квалитет по пристапна цена.   Силна 12V 2-брзинска дупчалка одвртувач. ..
7.690 ден.
Повеќе
-11%

Напон: 230-240V~50Hz Јачина: 2600W  Вртежи: 6600 rpm во празен од        ..
7.999 ден. 8.999 ден.
Повеќе

Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1250W (max) Ударна моќ: 6 JSDS+ систем Брзина ..
7.999 ден.
Повеќе

Акум. дупчалка/одвртувач MAKITA DDF453Z (Само тело) Карактеристики и предности Компактната ..
7.999 ден.
Повеќе
-11%

Metabo Quick систем за менување на сечилата за пилата без алат. и водење на сечилото за пилата со ни..
7.999 ден. 8.999 ден.
Повеќе
-11%

• Заварувач на пластични цевки • Напон: 220-240V~50Hz • Моќност: 1500W • Температура на заварувањ..
7.999 ден. 8.999 ден.
Повеќе
Прикажани 61 до 75 од 164 (11 страни)