Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полупрофесинален и Професионален алат

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 37 cm3  Номинална излезна моќност: 1.2 kW Тип на мо..
9.999 ден.
Повеќе
-5%

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 40,1 cm3  Номинална излезна моќност: 1.4 kW Тип на ..
9.999 ден. 10.499 ден.
Повеќе

 MAKITA  9565PZ Карактеристики и предности Анти-рестарт функцијата спречува случа..
9.999 ден.
Повеќе
-50%

Производител Макита Број на дел ‎DDF453SYE Димензии на производот ‎19,05 x 8,89 x 22,23 cm; 4,8 ..
9.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе

Целосна контрола: Десет различни стапки на проток на воздух, дигитално фино прилагодлива температура..
10.990 ден.
Повеќе

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 45 cm3  Номинална излезна моќност: 1.7 kW Тип на мо..
10.999 ден.
Повеќе
-21%

Ласер за мерење на растојание MAKITA LD080P Карактеристики и предности Подобрени перформанс..
10.999 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-21%

Карактеристики и предностиРобусен мотор.Metabo сигурносен прекинувач кој спречува непосакуван старт...
10.999 ден. 13.990 ден.
Повеќе
-12%

Карактеристики и предностиДолг животен век и при најтешки примени.Моќна и робусна брусилка со најгол..
10.999 ден. 12.499 ден.
Повеќе
-45%

Вклучува: 1x3,0Ah батерија и полнач Тешко алуминиумско куќиште  155 N.m максимален вртежен мо..
11.099 ден. 19.999 ден.
Повеќе

Карактеристики и предности Компактна и лесна гер пила соодветна за мобилна употреба и преносли..
11.490 ден.
Повеќе
-8%

-Тенок дизајн за работа без замор во тесни простори и над глава -Батериското пакување може да се врт..
11.499 ден. 12.490 ден.
Повеќе

Напон на акумулаторот  12 V max - CXT  Капацитет на акумулатор  1,5 / ..
11.999 ден.
Повеќе

Најдобар електро пневмачки чекан во својата класа благодарејќи на оптиминизираниот механизам на у..
12.290 ден.
Повеќе
-9%

Карактеристики: Зафатнина на моторот - 52 cm3  Номинална излезна моќност: 2.0 kW Тип на мо..
12.699 ден. 13.999 ден.
Повеќе
Прикажани 91 до 105 од 164 (11 страни)