Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полупрофесинален и Професионален алат

-27%

Карактеристики Напон 18 V Капацитет на батерија 2 Ah ..
12.790 ден. 17.490 ден.
Повеќе
-7%

Карактеристики: Напон: 230-240V ~ 50Hz Моќност: 1600W (max) Ударна моќ: 9.5 J Брзина без оптов..
12.999 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-35%

Бежична дупчалка/двигател Makita DHP453RFX8 со ударна дупчалка, 18 V, 42 Nm, 1300 вртежи во мину..
12.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе
-35%

Сет од 2 акумулаторски алати 18V батерии x 2(BL1815G) во торба. Акумулаторска ударна дупчалка-одв..
12.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе
-7%

BS 18 L 2,0 Ah е компактна дупчалка / одвртувач за области со универзална примена со ултра-М техноло..
12.999 ден. 13.999 ден.
Повеќе
-10%

Комбиниран електропневматски чекан со 3 функции: дупчење со чекан, дупчење и штемање.Комбиниран елек..
13.499 ден. 14.999 ден.
Повеќе
-13%

Карактеристики и предностиРобусен мотор со одличен капацитет на оптеретувањеАвто-стоп графитни четки..
13.499 ден. 15.550 ден.
Повеќе
-7%

Робусен мотор..Заштита од рестартирање: спречува ненамерно стартување по прекин на напојувањето.Стра..
13.499 ден. 14.499 ден.
Повеќе

Карактеристики   Влезна моќност 800 W Ударна енергија 2...
13.990 ден.
Повеќе

Акумулаторска дупчалка – одвртувач MAKITA DF330DWEКарактеристики и предностиБрзостезната глава овозм..
13.990 ден.
Повеќе
-26%

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V. Доаѓа со 1x2Ah+1x4Ah батерии и прибор.Новата батериска в..
13.990 ден. 18.999 ден.
Повеќе
-10%

• напон: 230V ~ 50Hz • моќност: 1500W • сила на удар: 45J • брзина без оптоварување:    ..
13.999 ден. 15.599 ден.
Повеќе
-6%

Циркуларна пила за метал METABO CS 23-355  овозможува моќно и брзо сечење за профили, цевки и п..
14.499 ден. 15.499 ден.
Повеќе

Напон на акумулаторот18 V - G seriesКапацитет на акумулатор1,5 AhТип на акумулаторLi-ionБрзина без о..
14.990 ден.
Повеќе
--INF%

  СИМБОЛИ: ТЕХНИЧКИ ИНФОРМАЦИИ: Потрошувачка, моќност..
14.999 ден. 0 ден.
Повеќе
Прикажани 106 до 120 од 164 (11 страни)