Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полупрофесинален и Професионален алат

Тешкиот мотор, 600 W, клупата со две тркала се справува со најтешките работи Моќен индукциски мот..
15.500 ден.
Повеќе

Бренд Бош Боја Плава Моќност 1100W Тежин..
15.650 ден.
Повеќе

• Моќност: 230V~50Hz •Јачина: 1700W • Ударна јачина: 50 J • Брзина при удар: 1900 min-1 • Анти-в..
15.999 ден.
Повеќе
-50%

Makita HR007GZ се испорачува само за тело (без батерии или полнач)Мотор без четкициПроменлива брзина..
15.999 ден. 31.999 ден.
Повеќе
-50%

Моторот без четкички изграден од Makita испорачува до 6.400 вртежи во минута за побрзи перформанси н..
15.999 ден. 31.999 ден.
Повеќе
-12%

Специјалист за гипс гипс картон во ситуации на градба на гипс: висок вртежен момент за уште побрза п..
16.699 ден. 18.999 ден.
Повеќе

Напон на акумулаторот18 V - G seriesКапацитет на акумулатор1,5 AhТип на акумулаторLi-ionБрзина без о..
17.990 ден.
Повеќе
-10%

  Карактеристики и предности Водилната плоча за прицврстување на работно парче може да..
17.990 ден. 19.900 ден.
Повеќе

• Напон: 230V ~ 50Hz• моќност: 1500W• моќност на удар: 45 Ј• брзина без оптоварување:   - ..
17.999 ден.
Повеќе

 MAKITA  DDF453SYE Карактеристики и предности Компактната и лесната конструкциј..
17.999 ден.
Повеќе
-10%

  Потезна комбинирана пила MAKITA MLS100 Карактеристики и предности Компактната и л..
17.999 ден. 19.999 ден.
Повеќе
-17%

Потрошувачка, моќност 1.000-1300 W Максимално заптивно усисување 21 kPa К..
18.990 ден. 22.999 ден.
Повеќе
-23%

KHE 2860 е комбиниран чекан со 3 функции: дупчење на чекан, дупчење и длето и Metabo Quick: брза про..
19.299 ден. 24.999 ден.
Повеќе

  Технологијата на сечилото „NanoBlade“ е едноставна и прецизна пила, која е речиси без вибрации...
19.999 ден.
Повеќе
-29%

 MAKITA DDF485RFJ Карактеристики и предности Брзостезната глава овозможува лесно поста..
19.999 ден. 27.999 ден.
Повеќе
Прикажани 121 до 135 од 164 (11 страни)