Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Daihen Varstroj ЦО2 ВАРМИГ 191 СУП 30-190А ЖИЦА 0,6-0,8мм

52.990 ден.
Потребни наградни поени: 44500
 • Производител: VARO
 • Шифра:Daihen Varstroj ЦО2 ВАРМИГ 191 СУП 30-190А ЖИЦА 0,6-0,8м
 • Наградни поени:200
 • Достапност:На залиха


Боја Жолта
Напон на поврзување 1230 V/50HZ
Земја на потекло Словенија
Тип Хоби
Тип на триаголник ПАГ Б 15 (3м)
Бренд Даихен Варстрој
Електрода 0,6-0,8mm
Материјал Алуминиум
Интермитенца 10%-120A ; 165A 60%-60A ; 100%-47A

 

Спецификација на продуктот

 • Инвертерен апарат за заварување VARKO 161
 • Струја на заварување 20 – 160 А
 • Напојување: 220/240V  50/60Hz
 • Осигурувач спор 16 A
 • Дијаметар на електрода до Ф 1,6 – 3.25 мм
 • Димензија на апаратот 300 x 120 x 255 мм
 • Тежина: 4.6 кг

Гаранција на продуктот 2 години.

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција