Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Daihen Varstroj О2 ВАРМИГ 251 СУП 15-250А ЖИЦА 0,6-1,2мм

88.400 ден.
Потребни наградни поени: 90000
  • Производител: VARO
  • Шифра:Daihen Varstroj О2 ВАРМИГ 251 СУП 15-250А ЖИЦА 0,6-1,2мм
  • Наградни поени:300
  • Достапност:На залиха


 

Карактеристики

Боја Жолта
Тип на триаголник ABIMIG GRIP A 255 LW (3m)
Земја на потекло Словенија
Тип Хоби
Осигурувач Осигурувач 16АТ
Бренд Даихен Варстрој
Напон на поврзување 3~400V/50Hz
Материјал Алуминиум
Електрода 0.6-1.2
Варен тек 0,6-1,2mm
Интермитенца 30% – 250A ; 100%-160A

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.


За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку 2-3 дена од денот на нарачката!

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција