Акција
-13%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.999 ден.13.799 ден.
11.999 ден.13.799 ден.
-25%
Bosch ART 27 COMBI Електричен тример Bosch ART 27 COMBI Електричен тример
4.590 ден.6.120 ден.
4.590 ден.6.120 ден.
-25%
Bosch ART 24 COMBI Електричен тример Bosch ART 24 COMBI Електричен тример
3.890 ден.5.190 ден.
3.890 ден.5.190 ден.
-12%
Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример
10.999 ден.12.499 ден.
10.999 ден.12.499 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-3%
ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна ELECTROLUX EOB 43410 OX Вградна Рерна
16.499 ден.16.999 ден.
16.499 ден.16.999 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-25%
Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок
5.699 ден.7.599 ден.
5.699 ден.7.599 ден.
-8%
Favorit R-141 Фрижидер Favorit R-141 Фрижидер
7.399 ден.7.999 ден.
7.399 ден.7.999 ден.
-15%
AEG BEB 351110M Вградна Рерна AEG BEB 351110M Вградна Рерна
19.492 ден.22.999 ден.
19.492 ден.22.999 ден.
-10%
Iskra DH1500-HEX Кршач Iskra DH1500-HEX Кршач
12.999 ден.14.499 ден.
12.999 ден.14.499 ден.
Daihen Varstroj Инвертерен апарат за заварување VARKO 161
 • Daihen Varstroj Инвертерен апарат за заварување VARKO 161
 • Daihen Varstroj Инвертерен апарат за заварување VARKO 161
 • Daihen Varstroj Инвертерен апарат за заварување VARKO 161
 • Daihen Varstroj Инвертерен апарат за заварување VARKO 161

Daihen Varstroj Инвертерен апарат за заварување VARKO 161

10.190 ден.11.999 ден.
Потребни наградни поени: 13200
Производител: VARO
Шифра на производ: VARKO 161
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

Карактеристики

 • MMA (REL) постапка на варење.
 • Заварување со рутилна, базна и целулозна електрода.
 • HOT START – зголемена струја на заварување при палење на лакот.
 • ANTI STICKING- автоматско исклучување на лакот при лепење на електродата.
 • ARC FORCE – спречува лепење на електродата за време на варењето.
 • DC TIG заварување

 

Спецификација на продуктот

 • Инвертерен апарат за заварување VARKO 161
 • Струја на заварување 20 – 160 А
 • Напојување: 220/240V  50/60Hz
 • Осигурувач спор 16 A
 • Дијаметар на електрода до Ф 1,6 – 3.25 мм
 • Димензија на апаратот 300 x 120 x 255 мм
 • Тежина: 4.6 кг

Гаранција на продуктот 2 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
VARO Daihen Varstroj Инвертерен апарат за заварување VARKO 161 Карактеристики MMA (REL) постапка на варење. Заварување со рутилна, базна и целулозна електрода. HOT START – зголемена струја на заварување при палење на лакот. ANTI STICKING- автоматско исклучување на лакот при лепење на електродата. ARC FORCE – спречува лепење на електродата за време на варењето. DC TIG заварување   Спецификација на продуктот Инвертерен апарат за за.. Category: Product #: VARKO 161 Regular price: 10.190 ден. 10.190 Available from: КРУСЕЛ e-Store