Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Rade Koncar MIGWELL D-180 полуавтомати за MIG/MAG

58.400 ден.
Потребни наградни поени: 60000
  • Производител: Rade Koncar
  • Шифра:Rade Koncar MIGWELL D-180
  • Наградни поени:300
  • Достапност:На залиха


MIG-MAG апарат за заварување 

7 положби

Приклучен напон  230 +/- 10-% V

Струја 40-180A

Интермитенца 30% - 180А ; 100%-120A

Електрода мм 0,6-1,0

Напон на празен од 19-34V

Примарна сила 23Кva

Куќиште на апарат метал

Ладење со вентилатор

Димензии: 340х700х540

Тежина 55 кг 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција