Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

MAKITA DDF453SYE Акумулаторски одвртувач 18V; 1,5Ah x 2

9.999 ден.
19.999 ден.
Потребни наградни поени: 19000
  • Производител: Makita
  • Шифра:MAKITA 453RFX8
  • Наградни поени:200
  • Достапност:На залиха

Производител Макита

Број на дел ‎DDF453SYE
Димензии на производот ‎19,05 x 8,89 x 22,23 cm; 4,8 килограми
Батерии Потребни се 2 литиум-јонски батерии.
Број на модел на ставка ‎DDF453SYE
Комплети со големина 1
Извор на енергија Напојува со батерија
Напон ‎18 волти
Вртежен момент 340 инчи фунти
Количина на пакет на ставка ‎1
Вклучени батерии? бр
Потребни се батерии? бр
Тип на ќелија на батеријата Литиум Јон
Тежина на артиклот ‎4,8 kg
Земја на потекло Кина

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција