Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH GМS 100 детектор за инсталација и метал

5.950 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: Bosch
  • Шифра:BOSCH GМS 100 детектор за инсталација и метал
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Дополнителни податоци Макс длабочина на откривање 100 мм

Длабочина на откривање, магнетски метал, макс. 100 мм

Длабочина на откривање, не-магнетски метал, макс. 80 мм

Длабочина на откривање, кабли под напон, макс. 50 мм

Заштита од прашина и прскање IP 54 Напојување 1 x 9 V 6LR61

Автоматско деактивирање, прибл. 5 минути Тежина, прибл. 0,26

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција