Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

BOSCH GWS 7-115 Aголна брусилка

3.699 ден.
4.299 ден.
Потребни наградни поени: 3700
 • Производител: Bosch
 • Шифра:BOSCH GWS 7-115
 • Наградни поени:40
 • Достапност:На залиха

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 720 W
 • Брзина на вртежи при слободно вртење: 11.000r/min
 • Дијаметар на диск: 115 mm
 • Тежина: 1.9 kg
 • Должина: 318 mm
 • Висина: 103 mm
 • Пакетот содржи: дополнителна рачка, затегнувачка навртка, штитник

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција