Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

DeWALT D25133-QS Електро-пневматски комбиниран чекан

13.990 ден.
Потребни наградни поени: 14000
  • Производител: DeWALT
  • Шифра:D25133-QS
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


Карактеристики

 

Влезна моќност 800 W
Ударна енергија 2.6 Ј
Број на вртежи 0-1500 rpm
Удари во минута 0-5500 bpm
Макс. дупчење во бетон 26 mm
Макс. дупчење со круна 50 mm
Прифат на стезна глава SDS+  
Тежина 2.6 Kg
Должина 335 mm
Висина 210 mm

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција