Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

DeWALT DCK2110L2T-QW Сет батериски дупчалки

39.990 ден.
Потребни наградни поени: 40000
  • Производител: DeWALT
  • Шифра:DCK2110L2T-QW
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха


  • Ударна
  • ​Одвртувач
  • ​12V 
  • 3 Ah
  • ​XR Li-Ion​

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција