Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Bosch PBD 40 стабилна дупчалка

21.990 ден.
22.999 ден.
Потребни наградни поени: 22000
  • Производител: Bosch
  • Шифра:09012893
  • Наградни поени:120
  • Достапност:На залиха

Опис

Макс. дијаметар на дупчење во дрво. 40 мм
Ширина на вилицата на Чак. 1,5 - 13 мm
PBD 40 нуди врвна комбинација на прецизност и практичност. Читајте ги брзините и длабочините на 
дупчењето на неговиот дигитален дисплеј или свртете го копчето одоздола за непречено
прилагодување на брзината. Нуди брза стегач за држење дури и заоблени материјали, 
додека прецизната чашка без клуч автоматски ја затегнува дупчалката за дополнителна практичност. 
Се одликува со 2-брзински менувач, обезбедува голема моќност во прва брзина и голема 
брзина во втора брзина за совршени адаптации на материјалот. Идеален е за употреба 
на широк спектар на проекти од дрво, метал и алуминиум. 
Се одликува со LED, ласер, Bosch Electronic, голема работна плоча и паралелен


Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција