Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Einhell TC-BG 150 ДВОСТРАНО ТОЧИЛО

3.699 ден.
Потребни наградни поени: 4000
  • Производител: Einhell
  • Шифра:Einhell TC-BG 150 ДВОСТРАНО ТОЧИЛО
  • Наградни поени:50
  • Достапност:На залиха

Двојна брусница Einhell TC-BG 150 (150 вати, за лесни и тешки поправки, корекции на обликот и нови брусење, вклучувајќи грубо и фино брусно тркало K36 / K60).

4 гумени стапала за сигурно држење.
Ниски вибрации.


Прилагодливи заштитни леќи при палење.
Einhell двојна брусилка TC-BG 150 е особено погодна за корекции на светли форми и острење, како и за силни корекции и брусење. Цврстата компактна метална конструкција обезбедува долг век на брусење. Големите, прилагодливи работни површини поддржуваат различни апликации, а непроветрените топчести вратила обезбедуваат точни резултати. Безбедноста ја обезбедуваат заштитните очила, кои може да се прилагодат без алат, и заштитните навлаки, затворени од страните. 4 гумени стапала ги намалуваат вибрациите и обезбедуваат цврсто држење за време на употребата. Испораката вклучува грубо и фино брусно тркало (K36 / K60).Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција