Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO IE-BJ900 Бисквитарка

6.450 ден.
6.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:Iskra ERO IE-BJ900 Бисквитарка
  • Наградни поени:100
  • Достапност:На залиха

Моќност: 900 W
• Напон: 230V~50Hz
• Вртежи во минута – брзина на мирување: 11.000 мин-1
• Длабочина на жлебот: макс 14 mm
• Дијаметар на плочата за сечење: Ø100 mm
• Број на заби: 6
• Поставување агол на навалување: 90°
• Димензии на кутијата (во mm): 370 (L) x 155 (Ш) x 170 (В)
• Нето тежина: 3 kg
• Бруто тежина: 3,5 kg

Пакување на надворешната кутија
Пакување на надворешната кутија за EAN код: 3830042569848
• Димензии на кутијата (во mm): 380 (L) x 330 (Ш) x 360 (В)
• Количина: 4 парчиња/картон
• Нето тежина: 14 kg
• Бруто тежина: 14,8 кг

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција