Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила

7.499 ден.
8.999 ден.
Потребни наградни поени: 7000
  • Производител: Iskra
  • Шифра:346
  • Наградни поени:70
  • Достапност:На залиха

Напон: 220-240V ~ 50Hz 
Моќност :1800W  
Вртежи во празен од -5000 врт / мин 
Дијаметар на сечилото -  Ø 210mm 
Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 73mm
Длоабочина на сечење под агол од 45° - (max) 48mm
Ласерско водење
Гумирана рачка
Подесувачка заштита
Должина на кабел - 2m
Димензии на пакувањето (во mm) : 395 (Д) x 275 (Ш) x 275 (В) 

2 години гаранција

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција